Oyun

Online Oyunlar mı Yoksa Offline Oyunlar mı Tercih Etmelisiniz?

Online Oyunlar mı Yoksa Offline Oyunlar mı Tercih Etmelisiniz?
Oyunlar artık vazgeçilmez bir parçamız. Kimisi online oyun oynayıp sıkılırken, kimisi de offline oyun oynarken sıkılabilir veya tam tersi olabilir. Şimdi ise biraz zevkinize göre hangisini seçmeniz gerektiğinden bahsedelim:

Online Oyunlar:

Online oyunlarda sıkılma ihtimaliniz daha az desek yanılmış olmayız, neden diye sorarsanız hem arkadaşınızla saatler geçirip, eğlenceli dakikalar geçirir, zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız bile. Elbette tek başına online oyun oynamak can sıkıcı da olsa bazı durumlarda yine zamanın nasıl geçtiğini anlayamayabiliyorsunuz. Hatta internet kafelerde belki de offline oyun oynayan göremezsiniz bile. Biraz da offline oyuna değinelim.

Offline oyunlar:

Günümüzde offline oyunlar da bir hayli kendi kanıtlamış ve hatta çok daha güzel bir hal almıştır. Her ne kadar online oyunlarda can sıkıntısı daha az olur da desek, güzel bir offline oyun buldu iseniz, çok daha fazla eğlenme şansınız var. Acaba bu bölümde ne olacak, veya bir bölümü geçemediğinizde acaba nasıl geçeceğim diye kafanızdan çıkaramazsınız. Yeri gelir o oyun için saatlerinizi verirsiniz.

Peki ya hangisi:

Burada karar tamamen sizin, hangisini daha çok sevip, zevk alıyor iseniz onu oynayabilirsiniz. Hatta ayrıma dahi gerek yoktur. Bir dönem online bir dönem de offline takılırsanız hem değişiklik olur hem de daha az sıkılırsınız.

Önerilen içerikler
Oyun

‘’Oyun Tutkunlarının En Çok Tercih Ettiği 10 Oyun’’

BilgiOyun

Bilgisayar Oyuncularının Yaptığı Hatalar!

Oyun

Epic Games Store'da Sürpriz! A Plague Tale: Innocence Ücretsiz

OyunBilgi

Son Zamanlarda Olanlardan Sonra Epic Games mi Yoksa Steam mi Tercih Edilmeli?

Abone olup yenilik ve promosyonlardan haberdar olabilirsin!

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
0
Would love your thoughts, please comment.x