OyunBilgi

Neden Cracklı Oyun Yerine Orijinal Oyun Tercih Etmelisiniz?

Neden Cracklı Oyun Yerine Orijinal Oyun Tercih Etmelisiniz?

Neredeyse hepimiz oyunlar oynuyoruz. Geçmiş zamanlarda belki bu kadar yaygın değildi oyunlar, hatırlayanlar vardır USB ile oyun aktarma ya da cdden oynardık. Fakat artık teknoloji gelişti. Bu yazımızda neden orijinal oyun tercih etmelisiniz onlara değineceğiz.

 

Günümüzde orijinal oyun fiyatları yükselmiş olsa da, yine de crack oyun tercih etmemelisiniz. Cihazınıza virüs girebilir, cihazınıza format atarsanız veyahut cihaz değişikliği yaparsanız bütün emekleriniz boşa gidecektir.

Orijinal oyun aldığınızda oyun ömür boyu sizin oluyor, ve ne yaparsanız yapın kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Oyun fiyatları artmış olsada hala çok uygun fiyata hakkını veren oyunlar bulunmaktadır.

Crack oyun tercih etmeniz emek hırsızlığına giriyor. Yapımcılar bir oyun yapıyor doğal olarak bir ücrete tabi tutuyorlar emeklerinin karşılığını almak için. Siz ise oyunu bedava alıp indiriyorsunuz. Tabiki de buradaki en büyük suç site sahibinin o oyunu cracklı olarak indirmeye sunmasıdır.

Orijinal oyun almanın en büyük avantajı arkadaşlarınızla oynayabilmenizdir. Cracklı oyun oynarsanız   online oyun dahi olsa  multiplayer giremezsiniz. Solo modunu oynamak zorundasınız.

Orijinal oyunda optimizasyon her zaman daha iyidir. Cracklı oyunun içinde bilinmedik dosyalar olabileceği için optimizasyonu bozacaktır. Ve unutmayın ki crack oyun indirdiğinizde virüs bulaşma ihtimali çok fazladır. Düşünsenize kim bedavaya oyun vermek ister, yani illaki bir sorun çıkaracaktır.

Kafanızda bir oyun belirlediniz ve arama motoruna yazdınız. Sizi birden fazla site karşılayacaktır. Acaba hangisine girsem hangisi güvenilir, acaba virüs var mı gibi düşünceler kafanızda olacaktır. Yüksek ihtimal işin sonunda birden fazla dosya indireceksiniz ve harcadığınız zaman sadece bir hatadan ibaret olacaktır, ve oyunun açılmama riski çok fazladır.

Orijinal oyun almanın bir diğer  avantajı güncellemedir. Oyundaki her güncellemeyi alabilirsiniz. Crack oyun aldığınızda maalesef bir sürümde sabit kalacaktır ve yenilikleri kaçırmış olacaksınız, zira güncelleme ile çok başka boyutlara geçen birçok oyun vardır.

Tabiki de burada biz kimseyi zorlamıyoruz isteyen istediğini yapabilir, maddiyat olarak vermek istemeyebilirsiniz seçim sizin, fakat cracklı oyuna her zaman karşıyız. İmkanınız varsa orijinal oyun almaya ve oynamaya çalışın, çünkü sizde sonuçtan memnun kalacaksınız.

Önerilen içerikler
BilgiFelsefeHayatPsikoloji

Beklentilerden Kurtulmak

Bilgi

"Yaz Tatili Rehberi: 2024'ün En Gözde Tatil Noktaları"

Bilgi

"Küçük Alanlar İçin 10 Akıllı Dekorasyon Fikri"

Bilgi

Dünyanın Dört Bir Yanından 9 İlginç Tuz Çeşidi

Abone olup yenilik ve promosyonlardan haberdar olabilirsin!

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
0
Would love your thoughts, please comment.x