GündemMagazin

“Taner Ölmez’den Hazar Ergüçlü İtirafı: Medcezir’deki Partnerine Övgüler Yağdı”

dizi

Geçtiğimiz hafta vizyona giren “Hayatla Barış” filminin başrol oyuncusu Taner Ölmez, verdiği röportajlarda Hazar Ergüçlü’ye özel bir yer ayırdı. Üç kez aynı projede rol alan ve ikili, özellikle “Medcezir” dizisindeki uyumlarıyla hatırlanmaktadır. Ölmez’in sözleri özellikle Medcezir hayranlarını duygulandırdı.

Taner Ölmez’in televizyon kariyeri, 2009’da başladı ve farklı karakterlere hayat vererek dikkat çekti. Ancak en büyük çıkışını “Medcezir” dizisinde Mert Asım Serez karakteriyle yapmıştı. Ardından “Muhteşem Yüzyıl Kösem”, “Yüz Yüze”, “Mucize Doktor” gibi projelerle geniş kitlelere ulaştı.

Ölmez, oyuncu sevgilisi Ece Çeşmioğlu ile 2021’de evlendi ve geçtiğimiz yıl kızları Zeynep’i kucaklarına aldı. Şimdiyse çiftin ikinci kez ebeveyn olacağı haberleri var.

“Hayatla Barış” filminde Ampute Milli Takımı’nın yıldızı Barış Telli’yi canlandıran Ölmez, film sürecinde yaşadıklarını içeren röportajlar veriyor. Hazırlık aşamasının zorluğundan ve partneri Hazar Ergüçlü ile olan ilişkisinden bahsediyor. Ölmez, Ergüçlü’nün kendisi için özel bir yere sahip olduğunu ve onunla uzun süreli partnerliklerinin kendisine değer kattığını dile getiriyor.

Birlikte rol aldıkları Hazar Ergüçlü’yü öven Ölmez, onun yeteneklerine ve performansına hayranlığını belirtiyor. İnci Taneleri dizisindeki dans sahnelerini özellikle takdir ediyor ve Ergüçlü’nün başarısını kutluyor.

Taner Ölmez’in Hazar Ergüçlü için duygusal ve destek dolu sözleri, ikilinin hayranlarını duygulandırıyor. Aynı zamanda onların arasındaki özel bağı bir kez daha hatırlatıyor.

Önerilen içerikler
Magazin

Dilan Polat'a Yeni Bir Dava: 7 Yıla Kadar Hapis İstemiyle

GündemSon Dakika

İran-İsrail Gerilimi: Özgür Özel'den Çağrılar

GündemSağlık

Ünlü Çay Markasının Ürünleri Kanserojen Madde İçeriyor: Ürünler Geri Çekiliyor

Gündem

İran'ın İsrail'e İHA Saldırısı Sonrası ABD'den Destek Açıklaması

Abone olup yenilik ve promosyonlardan haberdar olabilirsin!

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
0
Would love your thoughts, please comment.x