MagazinGündem

“Skandal Terliklerin Ardındaki Gerçek: Aslıhan Doğan’ın Sert Cevabı”

aslıhan doğan

Eski milli futbolcu Arda Turan ile Mart 2018’de hayatını birleştiren Aslıhan Doğan, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir davette giydiği tüylü terliklerle gündeme gelmişti. Terliklerin yüksek fiyatıyla ilgili yapılan eleştirilere karşı Doğan, kendisini savunarak eleştirilere sert bir yanıt verdi.

Pahalı marka ürünleri ve lüks yaşam tarzıyla sıkça gündeme gelen Aslıhan Doğan, son günlerde bir davette giydiği ve iddiaya göre 42 bin TL değerinde olan terlikleriyle dikkat çekmişti. Sosyal medyada gündem olan terliklerle ilgili yapılan spekülasyonlara karşı Doğan, açıklamalarda bulunarak sessizliğini bozdu.

Terliklerin fiyatının abartıldığını dile getiren ünlü isim, yazılan rakamların doğru olmadığını ifade etti. Marka takıntısının olmadığını söyleyen Doğan, eleştirilere sert çıktı. Konuların bilinçli olarak servis edildiğini vurgularken, “Bazı şeylerin birazcık manipüle, biraz linçlemek için yapıldığını düşünüyorum. Ben kimsenin ne giyindiğine, ne taktığına bakmıyorum. İnsanların da bununla ilgilenmemesi gerektiğini düşünüyorum. Herkes önündeki tabağa baksın. Konuşmak istemiyorum ama sessizliğim her şeyi kabullenmişim gibi algılanmasın. Bazı insanların sınırlarını aştığını düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

Önerilen içerikler
Magazin

Dilan Polat'a Yeni Bir Dava: 7 Yıla Kadar Hapis İstemiyle

GündemSon Dakika

İran-İsrail Gerilimi: Özgür Özel'den Çağrılar

GündemSağlık

Ünlü Çay Markasının Ürünleri Kanserojen Madde İçeriyor: Ürünler Geri Çekiliyor

Gündem

İran'ın İsrail'e İHA Saldırısı Sonrası ABD'den Destek Açıklaması

Abone olup yenilik ve promosyonlardan haberdar olabilirsin!

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Okumaya değer...
“Dünyayı Keşfedin ve Çalışın: Dijital Göçebeler İçin Vize Veren Ülkeler”
0
Would love your thoughts, please comment.x