DiziGündem

Show TV’nin Yeni Dizisi ”BAHAR”

Show TV'nin Yeni Dizisi ''BAHAR''

  Güney Kore yapımı Doctor Cha’dan uyarlama olan Bahar geçtiğimiz haftalarda Show TV’de yayın hayatına başladı. Kısa süre içerisin de  sevilen dizi, genç yaşlarda ailesinden gelen sorumluluklar dolayısıyla doktorluk mesleğini bırakan; kendisini ailesine adayan Bahar’ın hayalleri ile birlikte gömülmüş olduğu sessizliğinden yavaş yavaş kurtuluşunu konu alıyor. 

Show TV'nin Yeni Dizisi ''BAHAR''

  Kendisini ailesine adamış olan Bahar, ailesi için çırpınmaya devam ediyorken  tesadüf eseri Karaciğer yetmezliği yaşadığını öğrenir. Karaciğer Nakline ihtiyaç duyan Bahar’a eşi karaciğerini vermek istemez. Bahar hem geçirdiği büyük rahatsızlıktan hem de yaşamış olduğu hayal kırıklığından güç alarak yıllarca kendini hayalleri ile birlikte gömdüğü sessizlikten çıkmaya karar verir. Atmış olduğu en büyük adım ise yarıda bırakmak zorunda kaldığı doktorluk mesleğidir.  

Show TV'nin Yeni Dizisi ''BAHAR''

  Dizi, hayali için harekete geçen Bahar’ın bu yolda yaşadıklarını ele alıyor. Neslihan Yeşilyurt’un yönettiği, Ayça Üzüm’ün senaryosunu kaleme aldığı, başrollerini Demet Evgar Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak’ın  paylaştığı dizi bir süre daha gündemimizde olmaya devam edecek gibi gözüküyor. 

Önerilen içerikler
GündemSon Dakika

İran-İsrail Gerilimi: Özgür Özel'den Çağrılar

GündemSağlık

Ünlü Çay Markasının Ürünleri Kanserojen Madde İçeriyor: Ürünler Geri Çekiliyor

Gündem

İran'ın İsrail'e İHA Saldırısı Sonrası ABD'den Destek Açıklaması

BilgiGündem

Sekülerlik Nedir?

Abone olup yenilik ve promosyonlardan haberdar olabilirsin!

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
0
Would love your thoughts, please comment.x