GündemTeknoloji

McDonald’s ve Google İş Birliği: Yapay Zeka ile Daha Hızlı ve Taze Hizmet!

McDonald's ve Google İş Birliği: Yapay Zeka ile Daha Hızlı ve Taze Hizmet!

McDonald’s, 2024’ten itibaren Google ile yapay zeka tabanlı donanım ve yazılım güncellemeleri için bir araya geliyor. Şirket, mobil uygulaması dahil olmak üzere sistemlerinde yapacağı yeniliklerle güncellenmektedir. Üretken yapay zeka kullanarak operasyonlarını optimize edecek. Bu altyapının, müşterilere “daha sıcak ve daha taze yiyecekler” sunma amacında olduğu belirtiliyor.

McDonald's virou relíquia na Rússia? Após marca pausar atividades no país, lanches já custam o equivalente a R$ 2 mil na internet; caixas descartáveis viram 'artigo de colecionador' - Seu Dinheiro

McDonald’s, yapay zekânın nasıl kullanılacağına dair detay verilmedi. Google Cloud aracılığıyla sunulan hizmetleri içereceğini ifade etmektedir. Güncellenen sistem, yöneticilere “iş kesintilerini azaltmak için çözümleri hızla tespit etmelerine ve uygulamalarına yardımcı olacak.” Açıklamada, yapay zekânın insan çalışanların yerini alıp almayacağına dair herhangi bir detay yer almıyor. Ancak sistem, mağaza ekipleri için “karmaşıklığı azaltacak” ve ekip ve müşterilere heyecan verici yeni deneyimler sunacak.

 

Önerilen içerikler
Gündem

Çin Efsanelerinde Kediler

Gündem

Jose Mourinho, Fenerbahçe İçin İstanbul'da! Taraftarlar Coşkuyla Karşıladı

AstrolojiGündem

Nuray Sayarı’dan Önemli Tahminler: Çarşamba Günü 06.21’de Ne Olacak?

Gündem

“TESK Başkanı Açıkladı: Düğün Sezonu Gelirken Maliyetler Uçuyor - Ortalama 500 Bin TL!”

Abone olup yenilik ve promosyonlardan haberdar olabilirsin!

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
0
Would love your thoughts, please comment.x