GündemTeknoloji

McDonald’s ve Google İş Birliği: Yapay Zeka ile Daha Hızlı ve Taze Hizmet!

McDonald’s, 2024’ten itibaren Google ile yapay zeka tabanlı donanım ve yazılım güncellemeleri için bir araya geliyor. Şirket, mobil uygulaması dahil olmak üzere sistemlerinde yapacağı yeniliklerle güncellenmektedir. Üretken yapay zeka kullanarak operasyonlarını optimize edecek. Bu altyapının, müşterilere “daha sıcak ve daha taze yiyecekler” sunma amacında olduğu belirtiliyor.

McDonald's virou relíquia na Rússia? Após marca pausar atividades no país, lanches já custam o equivalente a R$ 2 mil na internet; caixas descartáveis viram 'artigo de colecionador' - Seu Dinheiro

McDonald’s, yapay zekânın nasıl kullanılacağına dair detay verilmedi. Google Cloud aracılığıyla sunulan hizmetleri içereceğini ifade etmektedir. Güncellenen sistem, yöneticilere “iş kesintilerini azaltmak için çözümleri hızla tespit etmelerine ve uygulamalarına yardımcı olacak.” Açıklamada, yapay zekânın insan çalışanların yerini alıp almayacağına dair herhangi bir detay yer almıyor. Ancak sistem, mağaza ekipleri için “karmaşıklığı azaltacak” ve ekip ve müşterilere heyecan verici yeni deneyimler sunacak.

 

Önerilen içerikler
GündemMagazinMüzikSanatSon Dakika

BRIT Ödülleri: İngiltere Müzik Endüstrisinin En Büyük Gecesi

Gündem

‘’Okunması Gereken En İyi Romanlar ve Edebiyat Sohbetleri’’

BilgiGündemTeknoloji

''ChatGPT ile Yapay Zeka Destekli Sohbet Deneyimi''

BilgiGündemHayatPsikoloji

Narsist Bir Partnerimiz Olduğunu Nasıl Anlarız?

Abone olup yenilik ve promosyonlardan haberdar olabilirsin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir