Gündem

KAYIP GALLER PRENSESİ KATE MİDDLETON NEREDE?

KAYIP GALLER PRENSESİ KATE MİDDLETON NEREDE?

GALLER PRENSESİ KATE MİDDLETON HAKKINDAKİ TÜM TEORİLER; 

Kate middleten nerede? Galler prensesi Kate Middleten en son geçtiğimiz aralık ayında noel ayini için Sandrinham Kilisesi’nde görüntülenmişti. 25 Aralık 2023 tarihin de Sandrinham Kilisesi’nde görüntülenen prenses ardından bir daha hiçbir yerde görüntülenmedi. Akabin de prensesin nerede olduğu ve neden görüntülenmediği merak konusu olmaya başladı.  

  En son 17 Ocak tarihin de prensesin karın ameliyatı geçirmiş olduğu haberi veriliyor. Sonrasında Kensington Sarayı’nın 10 Mart’ta Anneler günü için bir paylaşım yapıyor. Fotoğraf dikkatle incelendiğinde üzerinde oynanmalar tespit ediliyor. İşte o fotoğraf; 

KAYIP GALLER PRENSESİ KATE MİDDLETON NEREDE?

  Fotoğraf olayının ardından prensesin kaybıyla ilgili merak iyiden iyiye artmaya başlıyor.  Hemen sonrasında Kate Middleton’ın kaybıyla ilgili teoriler ortaya atılmaya başlanıyor. Bunlardan en dikkat çekici ve sarsıcı olanı prenses Kate Middleton’ın hayatını kaybetmiş olabileceği. Bu iddia başta İngiltere olmak üzere dünya kamuoyuna bomba gibi düşüyor. İddialar arasında aynı zamanda Kate Middleton’ın Prens William ile boşanmış olabileceği veya ayrılık kararı almış olabileceği de bulunuyor.  

KAYIP GALLER PRENSESİ KATE MİDDLETON NEREDE?

  Kate Middleton öldü mü, boşandı mı, nerede ?  

   Tüm bu teoriler sonrası, son iki haftadır İngiliz basını ve dünya kamuoyları bu sorunun cevabına odaklanmış durumda. Ardından The Sun gazetesi bir haber yayınlıyor. Habere göre, Galler prensi William ve Prensesi Kate cumartesi günü Windsor’daki evlerinin yakınlarındaki çiftlikte görünüyor.  

  Gazeteye konuşan görgü tanıkları çiftin mutlu göründüğünü belirtti. Fakat söz konusu gazete bu iddiasını destekleyen bir fotoğraf yayınlamadı.  

  Bir başka İngiliz gazetesi bu iddiayı ‘Kate Middleton, çiftlik ziyaretinde görüldü; Galler prensesi karın ameliyatından sonra resmi işlere dönüş yolunda ilk adımları atarken mutlu, rahat ve sağlıklı görünüyordu.’ başlığı ile yayınlıyor. 

KAYIP GALLER PRENSESİ KATE MİDDLETON NEREDE?

  Tabii tüm bu kanıtsız haberler iddiaları sonlandıramadı. Ardından 17 Mart’ta İngiltere merkezli yayın kuruluşu BBC bir haber aktarıyor. BBC’nin haberine göre, İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ‘büyük bir açıklama’ bekleniyor. İddiası ortaya atılıyor. Herkesin aklına açıklamanın uzun süredir kayıp olan Kate Middleton hakkında olabileceği geldi. Ama açıklamanın gelmemesi üzerine bunun da ortaya atılan asılsız iddialardan biri olduğu fark ediliyor.

  Henüz bu konu hakkında İngiliz Kraliyet Ailesi’nden bir açıklama gelmedi. Sessizliğini koruyan kraliyet ailesinin önümüzdeki günlerde neler yapacağı sonrasında  Prensesin bu kaybının sebebinin ne olabileceği merakla bekleniyor olacaktır. 

KAYIP GALLER PRENSESİ KATE MİDDLETON NEREDE?

Önerilen içerikler
Gündem

Antik Uygarlıklardan Kalan 10 Miras

Gündem

Çin Efsanelerinde Kediler

Gündem

Jose Mourinho, Fenerbahçe İçin İstanbul'da! Taraftarlar Coşkuyla Karşıladı

AstrolojiGündem

Nuray Sayarı’dan Önemli Tahminler: Çarşamba Günü 06.21’de Ne Olacak?

Abone olup yenilik ve promosyonlardan haberdar olabilirsin!

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
0
Would love your thoughts, please comment.x