Spor

Fenerbahçe İçin Flaş İddia: Aykut Kocaman Geri Dönebilir

Aykut Kocaman geri dönebilir! Fenerbahçe için zor dönem!

Fenerbahçe için Aykut Kocaman önermesi geldi. Uzun zamandır gittikçe kötüye giden ve değerlendirilemeyen takım yatırımlarından sonra Aykut Kocaman sinyalleri geldi.

Milliyet Gazetesi’nin yazarlarından Atilla Gökçe, sezon başında gönderilen Aykut Kocaman’ın yeniden Fenerbahçe’ye dönebileceğini açıkladı.

İşte o yazı;

Fenerbahçe’nin 16 transfere rağmen bir türlü belini doğrultamaması haftadan haftaya hayal kırıklığı yaratan sonuçlarla adeta bir alışkanlık halini aldı. Bu durum en çok 2 kişiyi ilgilendiriyor.

Başkan Ali Koç ve Teknik Direktör Ersun Yanal. Ali Koç göreve gelirken, Comolli paketiyle çok önceden hazırladığı bir sistem oluşturduğunu ilan etti. Ama kutu açıldığında kötü tablolar ortaya çıktı.

Ersun Yanal’a gelince… Milli Takım’da hocalık yapmış, Fenerbahçe’yi şampiyonlukla taçlandırmış bir hoca olarak önüne konan malzemeden iş çıkarmaya çalışıyor. Olmuyor… Kahredici sonuçlar birbirini izliyor. Taraftarla birlikte Başkan ve Hoca da kahroluyor.

Buradan açıkça söylemeliyim ki Fenerbahçe düşmez. Böyle bir olasılık yok. Peki bu sezondan ders çıkar mı? Umarım. En önemlisi takımı sıfırlayıp yepyeni bir halitayı kalıba dökmesidir. O döküm işinde Ersun Yanal’ın olacağını tahmin etmiyorum.

Başkan Koç, Aykut Kocaman’a döner mi?

Evet, olabilir.

Kaynak: https://www.sondakika.com/haber/haber-fenerbahce-icin-sok-iddia-aykut-kocaman-geri-11983426/.

Avatar photo
Yazar hakkında

Sanatı desteklemeye her gün devam edeceğim. Sanatla yaşıyorum, bunun bir parçasıyım.
Önerilen içerikler
Spor

Sınırsız Çorba Karşılığında Transfer

Spor

2022-23 UEFA Şampiyonlar Ligi

Spor

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç TFF'den Çıktı!

Spor

Fabio Borini Ligdeki Asistlere Yine Damga Vurdu!

Abone olup yenilik ve promosyonlardan haberdar olabilirsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir