Film

“Zaferin Rengi” Sinemalarda!

"Zaferin Rengi" Sinemalarda!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Ev Sahipliğinde Unutulmaz Bir Gala Gerçekleşti

Sezonun heyecanla beklenen filmi Zaferin Rengi, bugün (16 Şubat) sinemalarda izleyiciyle buluşmaya hazır! Filmin galası ise geçtiğimiz akşam, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ve yapımcı-yönetmen Abdullah Oğuz’un ev sahipliğinde Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Filmin Galası İhtişamlı Bir Atmosferde Başladı

Gala öncesinde yapılan hoş geldiniz konuşmasını, filmin oyuncularından Nejat İşler gerçekleştirdi. Ardından sahneye çıkan yapımcı ve yönetmen Abdullah Oğuz, gecenin ev sahipliğini paylaştığı Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’u davet etti. Ali Koç, konuşmasında film hakkında duygularını şu şekilde ifade etti: “Bu muhteşem akşamda, hepimiz aynı duyguları paylaşıyoruz. Filmi izlerken, bu milletin evlatları olmanın ve vatan için mücadele etmenin gururunu yaşayacağınızı düşünüyorum. Zaferin Rengi, İstanbul’un işgali sırasında yaşananları anlatan önemli bir yapımdır. Herkesin izlemesi gereken bu film, geçmişimizle gurur duymamızı, fedakarlıklarımızı hatırlamamızı ve geleceğe daha güçlü bir şekilde inanmamızı sağlayacak.” şeklinde konuştu.

Ünlülerin ve Sektör Temsilcilerinin Katılımıyla Unutulmaz Bir Gece

Filmin gösterimi sırasında birçok iş, sanat, spor ve medya dünyasından önemli isimlerle birlikte Fenerbahçe camiasından da pek çok ünlü isim galada yer aldı. Kubilay Aka, Gülper Özdemir, Timuçin Esen, Yiğit Özşener, Birce Akalay ve Yılmaz Adam Bayraktar gibi ünlü oyuncuların da katılımıyla gece oldukça renkli geçti.

Avatar photo
Yazar hakkında

Sanatı desteklemeye her gün devam edeceğim. Sanatla yaşıyorum, bunun bir parçasıyım.
Önerilen içerikler
DiziFilm

NETFLİX'E YENİ EKLENEN 10 İÇERİK

Film

Sanatın Perde Arkası: Zihinleri Açan Sanat Filmleri

SanatBilgiFilmTarih

"İran Sineması: Derinlikten Küresel Başarıya"

FilmBilgi

‘’Motivasyonu Güçlendiren İlham Verici Kitaplar ve Filmler’’

Abone olup yenilik ve promosyonlardan haberdar olabilirsin!

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Okumaya değer...
Drake’in Masturbasyon Videosu Sızdırıldı!
0
Would love your thoughts, please comment.x