Teknoloji

Twitter tarafından geliştirilen “Süper Takipçi” özelliği sızdırıldı!

Günümüzde sosyal medya şirketleri, kullanıcıları çekmek için yeni bir yol arayışında.

Doğrudur, içerik oluşturucuların sayısı kesinlikle bir platformun başarısını ölçmek için kilometre taşıdır. Birçok platformun yaratıcılar bazında birbirleriyle rekabet etmeye çalışmasının nedeni budur ve bu platformlar kullanıcıları kendilerine çeken özellikler yayınlamaktadır.

Twitter, yaratıcılarının sayısını artırmak için proaktif olarak çalışan şirketler arasında yer alıyor, Twitter birkaç ay önce bir ‘süper takipçi’ özelliğini duyurdu, bu özellik ünlü Twitter hesaplarının bazı tweet’leri ve içerikleri için abonelik ücreti almasına izin verdi ve yalnızca onları abonelik için ödeme yapan kişilerle sınırladı, böylece onlara Twitter’da kazanmaları için harika bir fırsat verdi.

Henüz yayınlanmamış olan Süper takipçi özelliğiyle ilgili ayrıntılar henüz bilinmezken, Twitter’da bir geliştirici öne çıktı ve şirketin süper takipçi butonunu ortaya çıkarmak için çalıştığını gösteren bazı ekran görüntüleri yayınladı ve hatta bununla ilgili ayrıntılar verdi.

En önemli ekran görüntüsü, süper takipçi düğmesine tıklandığında açılan bir iletişim kutusunda görünen “abonelik iptali” ve “aboneliğiniz zaten iptal edildi” butonlarını içeriyordu.

Avatar photo
Yazar hakkında

Sanatı desteklemeye her gün devam edeceğim. Sanatla yaşıyorum, bunun bir parçasıyım.
Önerilen içerikler
OyunTeknoloji

Gerçek Sanacağınız Oyun Grafikleri!

Teknoloji

86 Milyon Dolar Değerinde Uçan Yat ''Plectrum''

Teknoloji

Google AI Sistemi Müzik Yapıyor!

Teknoloji

Whatsapp'dan yasaklanabilirsiniz!

Abone olup yenilik ve promosyonlardan haberdar olabilirsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir