Dizi

The Office’in Efsane Dönüşü! Craig Robinson Heyecanı Paylaştı

The Office'in Efsane Dönüşü! Craig Robinson Heyecanı Paylaştı

Dünya çapında fenomen haline gelen “The Office” dizisi, yıldızlarından Craig Robinson’un açıklamalarıyla heyecan uyandırıyor. Ricky Gervais ve Stephen Merchant tarafından 2001’de İngiltere’de başlatılan ve 2005’te Amerika’da NBC tarafından uyarlanarak devam eden dizi, şimdi Avustralya’da yeni bir versiyonla izleyici karşısına çıkacak.

'The Office'in Amerika versiyonunun prodüktörü Greg Daniels'ın da yeni çekilecek projede yer alacak olması izleyiciyi heyecanlandırmıştı.

Dizinin depo müdürü Darryl Philbin’ini canlandıran Craig Robinson, The A.V. Club’a verdiği röportajda, “The Office” dünyasına geri dönmek isteyip istemediği sorulduğunda, “Bir şeyler olduğunu duydum. Bana da bahsedildi. Eğer gerçekleşirse, bir noktada Daryl’ı yeniden canlandırmayı çok isterim ama şu anda bilmiyorum.” şeklinde konuştu. Yaratıcı Greg Daniels’ın kasım ayındaki açıklamalarına göre, “The Office”in yeniden çekilmeyecek olması; aynı evrende farklı bir kadroyla benzer tarzda bir dizi çalışmasının devam ettiğini gösteriyor. Daniels, The Wrap’e verdiği röportajda bu durumdan bahsetti. Yeni versiyonun sadece aynı hikayenin farklı bir bakış açısıyla anlatılmayacağını vurgulamıştı.

Önerilen içerikler
Dizi

Netflix 'in Parlayan Yıldızları: Kaçırmamanız Gereken 6 Dizi

Dizi

''Unutulmuş Yerli Diziler: Türk Televizyonunun Gözden Kaçan 6 Mücevheri

DiziFilm

NETFLİX'E YENİ EKLENEN 10 İÇERİK

DiziGündem

11-17 MART 2024 TOTAL İLK 10 PROGRAM!

Abone olup yenilik ve promosyonlardan haberdar olabilirsin!

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
0
Would love your thoughts, please comment.x