Film

Garfield Sinemaya Geri Dönüyor: The Garfield Movie

Garfield Sinemaya Geri Dönüyor: The Garfield Movie

Jim Davis’in yaratıcısı olduğu sevimli kedi karakteri Garfield, “The Garfield Movie” ile beyaz perdeye dönüş yapıyor. 1978’de hayatımıza giren Garfield, kayıp babası Vic ile beklenmedik bir buluşma yaşayacak. Ardından gelişen eğlenceli maceraları konu alan yeni filmiyle seyirciyle buluşacak. Chris Pratt, Garfield’ı seslendirirken, Samuel L. Jackson ise Garfield’ın dağınık sokak kedisi babası Vic’i canlandırıyor. Garfield ve sadık köpeği Odie, şımartılmış hayatlarından ayrılarak Vic ile komik ve riskli bir soyguna atılıyorlar.

Filmin konusu, Garfield'ın kayıp babası Vic ile beklenmedik bir şekilde yeniden birleşmesi ve beraberinde gelen eğlenceli maceraları üzerine kurulu.

Mark Dindal’in yönetmenliğindeki “The Garfield Movie,” 24 Mayıs’ta sinemalarda izleyiciyle buluşacak. Filmin seslendirme kadrosunda Chris Pratt ve Samuel L. Jackson’a Nicholas Hoult, Cecily Strong, Hannah Waddingham, Brett Goldstein, Bowen Yang, Harvey Guillén ve Ving Rhames gibi isimler eşlik ediyor. Hem çocuklar hem de yetişkinler için keyifli bir izleyiş vadeden film, heyecanlandıran yeni posteriyle dikkat çekiyor.

Önerilen içerikler
DiziFilm

NETFLİX'E YENİ EKLENEN 10 İÇERİK

Film

Sanatın Perde Arkası: Zihinleri Açan Sanat Filmleri

SanatBilgiFilmTarih

"İran Sineması: Derinlikten Küresel Başarıya"

FilmBilgi

‘’Motivasyonu Güçlendiren İlham Verici Kitaplar ve Filmler’’

Abone olup yenilik ve promosyonlardan haberdar olabilirsin!

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
0
Would love your thoughts, please comment.x