GündemMüzik

Spotify Wrapped 2023 Zamanı Geldi!

Spotify Wrapped 2023, merakla beklenen an geldi ve müzik tutkunları için yılın özeti paylaşıldı. Dünya genelinde 574 milyondan fazla Spotify kullanıcısının tüm yıl boyunca tercih ettiği müzikleri inceleme imkanı sunan bu deneyim, müzikseverlere ilginç istatistikler ve dinleme alışkanlıkları sunmaktadır.

Türkiye genelinde 2023’ün en çok dinlenen sanatçısı Semicenk olmuştur. Semicenk, sadece en çok dinlenen sanatçı olmakla kalmayıp aynı zamanda dört şarkısıyla en çok dinlenen şarkılar listesine giriş yaparak önemli bir rekora imza attı. Geçen yılın birincisi UZI, Semicenk’in ardından ikinci sırada yer alırken, üçüncülük ise Sezen Aksu’ya ait.

Spotify Wrapped

En çok dinlenen şarkı kategorisinde ise Galatasaraylı futbolcu Icardi’nin vazgeçilmezi Simge’den “Aşkın Olayım” zirveye oturdu. Semicenk ve Reymen’in “Yana Yana” ikinci sırayı alırken, üçüncülük Lvbel C5 ve Güneş’in NKBİ X YAPAMAM – Remix şarkısına ait oldu. Spotify Wrapped 2023, müzikseverleri bir kez daha renkli bir yılın özetine götürdü, unutulmaz şarkıları ve sanatçıları bir araya getirmektedir.

Önerilen içerikler
GündemMagazinMüzikSanatSon Dakika

BRIT Ödülleri: İngiltere Müzik Endüstrisinin En Büyük Gecesi

Gündem

‘’Okunması Gereken En İyi Romanlar ve Edebiyat Sohbetleri’’

BilgiGündemTeknoloji

''ChatGPT ile Yapay Zeka Destekli Sohbet Deneyimi''

BilgiGündemHayatPsikoloji

Narsist Bir Partnerimiz Olduğunu Nasıl Anlarız?

Abone olup yenilik ve promosyonlardan haberdar olabilirsin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumaya değer...
Astroloji Gerçek Mi? Doğrusu Astronomi Mi?