Magazin

Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin Ayrılığında Perde Arkası

Oyuncu çift Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin’den ayrılık haberi geldi. Sarıkaya ve Bürsin ayrılık kararı aldığı ortaya çıktı. 3.5 yıldır birliktelik yaşayan Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin’den kötü haber geldi. Ünlü çift, yakınlarına ayrılık nedenini de açıkladı. Kerem Bürsin ise çıkan haberlerden sonra ilk paylaşımını yaptı. İşte Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin’in ayrılığının perde arkası…

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin aşkı sona erdi. Çift 3.5 yıllık ilişkilerini dostça bitirmeye karar verdi. 3.5 yıldır birlikte olan Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin ayrıldı. Bir süredir ayrılacakları yönünde çıkan haberlerin üzerine çiftin yakın kaynakları, ilişkinin bittiği yönünde çıkan haberleri doğruladı. Serenay Sarıkaya’nın Alice müzikali ve reklam kampanyaları, Kerem Bürsin’in de reklam kampanyası ve görüşmeleri nedeniyle birbirlerine zaman ayıramamaları üzerine bu kararı aldıkları öğrenildi.

BEBEK’TEKİ EVDEN AYRILIP YENİ BİR EVE TAŞINACAK

İlişkilerinin yıprandığını düşündükleri için aşka son veren çift, evleri de ayıracak. Hâlâ Sarıkaya ile aynı evde kalan Bürsin, birlikte yaşadıkları Bebek’teki evden ayrılıp yeni bir eve taşınacak.

Kaynak: https://www.sabah.com.tr/magazin/2019/04/26/serenay-sarikaya-ile-kerem-bursin-aslinda-iste-ayriligin-perde-arkasi.

Avatar photo
Yazar hakkında

Sanatı desteklemeye her gün devam edeceğim. Sanatla yaşıyorum, bunun bir parçasıyım.
Önerilen içerikler
GüzellikMagazin

81 yaşındaki Martha Stewart botokssuz cilt bakım tüyolarını paylaştı!

FilmMagazinOyun

2023'ün yeni trendi Barbiecore

HayatHikayeMagazin

Aşkları uğruna yaşamları acıyla son bulan bi kaç muhteşem sanatçı

Magazin

Survivor Chaby elendi mi? 2023 Survivor Chaby Han yarışmadan ayrıldı mı?

Abone olup yenilik ve promosyonlardan haberdar olabilirsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir