Magazin

Seda Sayan’ın Ablasının Son Hali Şaşırttı

Seda Sayan’ın ablası Nursel Sayan Yıldız, geçirdiği estetik operasyon sonucunda büyük bir değişim geçirdi. Yıllar önce estetik müdahalede yanlış bir operasyona maruz kalan Yıldız, bu durumun ardından kardeşi Seda Sayan’ın önerisiyle bir kez daha ameliyat masasına yattı. Göz çevresinde meydana gelen deformasyonlar, gençleştirme operasyonu ile düzeltilirken, operasyonun etkileyici sonuçları sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Sıkça estetik operasyonlarıyla gündeme gelen Seda Sayan, bu kez ablası Nursel Yıldız’ı bir estetik uzmana yönlendirdi. Yıldız’ın yüzündeki deformelerin giderilmesi ve gençleştirme ameliyatının ardından ortaya çıkan sonuçlar, dikkat çekici oldu. Sosyal medyada paylaşılan video, Nursel Yıldız’ın yüzündeki muazzam değişimi gözler önüne serdi. Operasyondan sadece 15 saat sonra çekilen video, Yıldız’ın yüzündeki dikkat çekici değişimi ortaya koyarak “Kendimi şu halimle muhteşem hissediyorum” sözleriyle paylaşıldı.

Estetik uzmanı, Nursel Yıldız’ın operasyon sonrasında 30 günlük bir iyileşme sürecine ihtiyaç duyduğunu belirtirken, bu süreçte elde edilen sonuçların kalıcı olduğuna vurgu yaptı.

Avatar photo
Yazar hakkında

Sanatı desteklemeye her gün devam edeceğim. Sanatla yaşıyorum, bunun bir parçasıyım.
Önerilen içerikler
GündemMagazinMüzikSanatSon Dakika

BRIT Ödülleri: İngiltere Müzik Endüstrisinin En Büyük Gecesi

GündemMagazin

"Taner Ölmez'den Hazar Ergüçlü İtirafı: Medcezir'deki Partnerine Övgüler Yağdı"

GündemMagazin

"Skandal Terliklerin Ardındaki Gerçek: Aslıhan Doğan'ın Sert Cevabı"

Magazin

Drake'in Masturbasyon Videosu Sızdırıldı!

Abone olup yenilik ve promosyonlardan haberdar olabilirsin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumaya değer...
Yoga ve Zihinsel Sağlık