DiziFilm

NETFLİX’E YENİ EKLENEN 10 İÇERİK

NETFLİX'E YENİ EKLENEN 10 İÇERİK

   Netflix’ e eklenen 10 yeni içerik;

1. YOUNG ROYALS

NETFLİX'E YENİ EKLENEN 10 İÇERİK

Young Royals, İsveç gençlik draması romantik televizyon dizisidir. Burjuva sınıfına ait seçkinlerin gitmiş olduğu yatılı okul Hillerska’da geçen dizi kurgusal karakter Prens Wilhelm (Edvin Ryding) ile okulda burslu okuyan arkadaşı Simon (Omar Rudberg) arasında geçen aşkı konu alıyor. Dizi, Lisa Ambjorn, Lars Beckung ve Camilla Holter tarafından yaratılarak 1 Temmuz 2021’de yayınlandı.  Ardından dizinin 2. sezonu ise 1 Kasım 2022 tarihinde yayınlandı. Sonrasında Netflix’in sevilen gençlik dizisi son sezonu ile 11 Mart 2024 tarihinde yayınlandı.  

   2. DÖNÜM NOKTASI ATOM BOMBASI VE SOĞUK SAVAŞ

NETFLİX'E YENİ EKLENEN 10 İÇERİK

Netflix’e bu hafta eklenmiş olan ve de birinci ağızdan anlatımlara yer veren 9 bölümlük belgesel dizisidir. Dünyanın dört bir yanındaki önde gelen isimlerin görüşlerine yer veren belgesel dizisi, soğuk savaşı ardından da savaşın sonuçlarını kapsamlı bir şekilde ele alıyor.   

   3. MACERACILAR

NETFLİX'E YENİ EKLENEN 10 İÇERİK

Netflix’e bu hafta eklenen bir diğer dizi, 7 bölümden oluşarak yetenekli ancak uyumsuz tiplerden oluşan bir çettenin maceralarını anlatıyor. Sonrasında da çetenin Maya hazinesini bulmak için yola çıkmasını konu alıyor.   

   4. GİRLS5EVA

NETFLİX'E YENİ EKLENEN 10 İÇERİK

Meredith Scardino tarafından yaratılan Amerikan Müzikal komedi dizisidir. İlk sezonu 6 Mayıs 2021 tarihinde ardından ikinci sezonu 5 Mayıs 2022 – 9 Haziran 2022 tarihleri arasında yayınlanan dizinin 3. sezonu 14 Mart 2024 tarihinde Netflix’e eklendi. Dizi, 1990’ların sonunda tek şarkıyla meşhur olan bir kız grubunun sonrasında sahnelere geri dönmeye çalışmasını ardında bu süreçte yaşadıkları serüvenleri konu alıyor.  

   5. FUTBOL KULÜBÜNDE YANGIN

NETFLİX'E YENİ EKLENEN 10 İÇERİK

Brezilya yapımlı belgesel dizisi, bir gençlik futbol tesisinde meydana gelen trajik yangını konu alıyor. Belgesel dizisi 3 bölümden oluşarak bu hafta Netflix’e eklenmiştir.  

   6. ROMANTİK HIRSIZ

NETFLİX'E YENİ EKLENEN 10 İÇERİK

Recai Karagöz’ün yönettiği, başrollerini Esra Bilgiç ve Birkan Sokullu’nun paylaştığı film 14 Mart 2024 tarihinde Netflix’e eklenmiştir. Film, peşine düştüğü sanat eseri hırsızının eski sevgilisi olduğunu öğrenen bir interpol ajanıının sonra onu suç üstü yakalamak için yaptığı planı konu alıyor.  

   7. ZAMANA KARŞI

NETFLİX'E YENİ EKLENEN 10 İÇERİK

14 Mart 2024 tarihinde Netflix’te yayınlanan, Endonezya yapımı filmdir. Film yalnızca 24 saatlik ömrü kalan bir özel dedektif, çocukluk arkadaşının ortadan kaybolmasının ardından bu gizemi açığa çıkaracak bir dizi şaşırtıcı ipucunun peşine düşmesini konu alıyor.   

   8. RED OLLERO MABUHAY İS A LİE

NETFLİX'E YENİ EKLENEN 10 İÇERİK

Komedyen Red Ollero, ilk büyük stand-up gösterisinden oluşuyor. Fast food, tuhaf seks deneyimleri ve o kadar da ünlü olmamanın dertleri hakkında konuşuyor. Filipinler yapımlı, stand- up gösterisidir.   

  9. OURTEAU DAVASI

NETFLİX'E YENİ EKLENEN 10 İÇERİK

Fransız yapımı olan mini dizi, 15 Mart 2024 tarihinde Netflix’e eklenmiştir. Bu belgesel dizisi, çocuk tacizi ardından da yargı felaketinin yol açtığı trajik olayı inceliyor. Bu belgesel dizisi, Fransa tarihinin en büyük skandallarından olan Outreau davasını konu alıyor.  

   10. MUTLAK CİNAYET

NETFLİX'E YENİ EKLENEN 10 İÇERİK

Hindistan yapımı olan komedi filmi, 15 Mart 2024 tarihinde Netflix’e eklenmiştir. Bir spor eğitmeni olan Delhi’nin seçkin bir kulübünde öldürülür. Ardından kurnaz bir dedektif, katili bulmak için yola çıkar. Film, Kulübün aşırı zengin üyelerinin karanlık sırlarını açığa çıkarmasını konu alıyor 

Önerilen içerikler
DiziGündem

11-17 MART 2024 TOTAL İLK 10 PROGRAM!

Dizi

Efsana Romanlardan Efsaneleşmiş Uyarlamalara

DiziGündem

Show TV'nin Yeni Dizisi ''BAHAR''

Film

Sanatın Perde Arkası: Zihinleri Açan Sanat Filmleri

Abone olup yenilik ve promosyonlardan haberdar olabilirsin!

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
0
Would love your thoughts, please comment.x