Dizi

Kahkaha Atmanızı Sağlayacak En İyi Sitcom Dizisi

sitcom

Sitcom dizisi dediğimiz zaman herkesin aklına birkaç dizi gelmektedir. Sitcom dizileri dünyanın birçok ülkesinde izlenmektedir. Hem eğlendirmek hem de toplumsal konulara değinmek için sitcom dizileri önemli bir araç olarak kullanılmaktadır. Hal böyle olunca en çok izlenen sitcom dizilerini sıralamak bize düştü. Herkesin beğenerek izlediği sitcom dizilerini sizler için sıraladık.

Friends

Kahkaha Atmanızı Sağlayacak En İyi Sitcom Dizisi

20’li yaşlarda olan bir arkadaş grubunun New York’ta yaşadıkları olayları konu alan bir sitcom dizisi. Aynı zamanda dizi, bu arkadaş grubunun iç ısıtan dostluklarını ve yaşadıkları eğlenceli ve romantik maceraları izleyicilere başarılı bir şekilde aktarıyor. En çok izlenen sitcom dizilerinden biri olan Friends dizisini mutlaka izlemelisiniz.

The Office

Kahkaha Atmanızı Sağlayacak En İyi Sitcom Dizisi

Dunder Mifflin isimli bir kağıt şirketinin Scranton şubesinin ofisinde  yaşananları konu alan bir sitcom dizisi. Dizi, ofis çalışanlarının arasındaki ilişkileri, iş hayatının zorluklarını ve komikliğini, patronları Michael Scott’ın saçma ve çılgın fikirlerini anlatıyor. Farklı bir anlatımı olan bu sitcom dizisi herkesin izlemesi gereken bir dizidir.

Seinfeld

Kahkaha Atmanızı Sağlayacak En İyi Sitcom Dizisi

New York’un Batı Yakasında yaşayan Jerry ve arkadaşlarının maceralarını gözler önüne seren bir dizi olarak izleyiciler ile buluşuyor. Dizi, bu dört karakterin günlük hayatta karşılaştıkları küçük problemleri anlatıyor. Aynı zamanda dizi tuhaf insanlarla olan etkileşimleri, kendilerine has mizah anlayışlarını anlatıyor.

How I Met Your Mother

Kahkaha Atmanızı Sağlayacak En İyi Sitcom Dizisi

Dizi, 2030 yılında, Ted Mosby’nin çocuklarına anneleri ile nasıl tanıştığını anlatmasıyla başlar. Ted, “Size annenizle nasıl tanıştığımı anlatacağım.” der ve dizi 2005 yılına döner. Ted, 2005 yılından başlayarak çocuklarına, anneleri ile tanışıncaya kadar birlikte olduğu kişileri ve aynı zamanda arkadaşları ile yaşadığı eğlenceli ve iç ısıtan anları anlatır. Friends ile sıklıkla karşılaştırılan bir sitcom dizisi olan bu diziyi de mutlaka izlemelisiniz.

Modern Family

Kahkaha Atmanızı Sağlayacak En İyi Sitcom Dizisi

Dizi, üç farklı ailenin günlük hayatlarını, belgesel tarzında çekilmiş bir kamera ekibinin gözünden anlatıyor. Aynı zamanda dizi  bu ailelerin arasındaki ilişkileri, yaşadıkları komik ve duygusal anları gösteriyor.

Bu dizilerin dışında ayrıca Brooklyn Nine-Nine, The IT Crowd, Community, Rick and Morty, The Simpsons gibi pek çok sitcom dizisi de bulunmaktadır. Bu dizileri de izlemek isterseniz, internet üzerinden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Önerilen içerikler
DiziFilm

Olay Örgüsü İçinde Kaybolacağınız 13 Dizi ve Film

Dizi

Netflix 'in Parlayan Yıldızları: Kaçırmamanız Gereken 6 Dizi

Dizi

''Unutulmuş Yerli Diziler: Türk Televizyonunun Gözden Kaçan 6 Mücevheri

DiziFilm

NETFLİX'E YENİ EKLENEN 10 İÇERİK

Abone olup yenilik ve promosyonlardan haberdar olabilirsin!

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
0
Would love your thoughts, please comment.x