Gurme

Kafe yorumluyoruz: Cherrybean Coffees

CherryBean Coffees, Kadıköy/Moda bölgesinde yer alan, özellikle sessiz ve huzurlu bir ortam arayanlar için idealdir. Bu kafe, samimi bir atmosfere sahiptir, aynı zamanda buranın çalışanları ve müşterileri de bir o kadar cana yakındır. Üst kat ve alt kat bölümlerinde çalışma imkanı sunan rahat oturma alanları mevcuttur. Bu oturma alanları arka bahçeye açılır, bu bahçeyi hem çalışma sonrası kafa dağıtmak adına hem de arkadaşlarınızla oturup keyifli vakit geçirmek için kullanabilirsiniz.

CherryBean Coffees, fiyatları genel olarak uygun seviyededir. Aldığınız kahve için ödeme yaparken nakit olarak ödeme yaparsanız daha uygun bir fiyatla kahvenizi alabilirsiniz. Ayrıca kafede, çeşitli tatların yanı sıra, farklı çekirdeklerden üretilmiş kahve seçenekleri de sunulmaktadır.

Bu kafe, özellikle çalışma veya çalışma arkadaşları ile buluşmak için mükemmel bir yerdir. Üst katta ve alt katta yer alan masalar, çalışma için uygun ortamı sağlar ve arka bahçede yer alan masalar ise yeşilliğin getirdiği huzurla tatlı bir ortam sağlar. Ayrıca, CherryBean Coffees, yerel lezzetleri sunan birçok restoran ve mağaza ile çevrili olduğu için, kafeden kalktıktan sonra yemeğe veya alışverişe çıkmak isteyenler için de idealdir.

 

8.3

İnceleme Notları

Genel olarak samimi bir işletme olduğundan genç kitlenin gidip rahatlıkla keyifli vakit geçirebileceğini söyleyebilirim. Gidip denemenizi tavsiye ederim.

Gurme Puanı

8.3

Artılar

  • Rahat
  • Isıtıcı
  • Geniş Masalar
  • Sıcak Ortam
  • Güzel Kahve
  • Keyifli Atmosfer

Eksiler

  • Self Servis
  • Salaş
Avatar photo
Yazar hakkında

Biyoloji, biyokimya ve genel bilim 🫡 Bilim öz babam!
Önerilen içerikler
Gurme

Kahve dünyasından birkaç lezzetli içerik

Gurme

Karnıbahar Kızartması yemeği tarifi

Gurme

Bol Köpüklü Sütlü Kahve Yapmanın En Kolay Yolu

Abone olup yenilik ve promosyonlardan haberdar olabilirsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir