DiziGündem

Efsane Dizi Spartacus’un Yeni Serisi ‘Spartacus: House of Ashur’ Yolda!

2010 yılında izleyicilerle buluşan ve üç sezon boyunca büyük beğeni toplayan Spartacus dizisi, yeni bir serisiyle geri dönüyor. “Spartacus: House of Ashur” adını taşıyacak olan dizi için hazırlıklar başladı. Orijinal Spartacus dizisinin yaratıcısı Steven S. DeKnight, baş yapımcı ve dizi sorumlusu olarak projede yer alacak.

Nick Tarabay, orijinal dizideki performansıyla izleyicileri etkileyen “Ashur” karakterine geri dönüş yapıyor. Spartacus hayranları, Tarabay’ın Ashur rolündeki performansını yeniden ekranda görmeyi heyecanla bekliyor.

Spartacus - Apple TV (IN)

 

Yeni serinin adıyla ilgili detaylar henüz açıklanmamış olsa da, yapımcılar ve ekip, projenin üzerinde çalışmaya başladı. İzleyiciler, Spartacus evreninde geçecek yeni hikayeyi merakla beklerken, 2024 yılında dizinin ekranlara dönmesi planlanıyor.

Spartacus: House of Ashur’un geri dönüşü, dizi dünyasında heyecan yarattı. Yaratıcı ekip, yeni seride Spartacus’un unutulmaz maceralarını izleyicilere farklı bir bakış açısıyla sunmaya hazırlanıyor. Detayların zaman içinde açıklanması beklenirken, diziseverlerin bu efsane serinin yeniden canlanışını sabırsızlıkla beklediği biliniyor.

Önerilen içerikler
DiziFilmGündem

"One Day" Netflix'e Taşınıyor: Unutulmaz Aşk Hikayesi Dizi Oluyor!

BilgiFelsefeGündemHayatPsikoloji

Kendine Değer Vermek = Özdeğer

GündemMüzik

Metallica Suudi Arabistan Konseri!

GündemMüzik

Spotify Wrapped 2023 Zamanı Geldi!

Abone olup yenilik ve promosyonlardan haberdar olabilirsin!

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir