Gündem

Acun Ilıcalı, Netflix’e Rakip Olacak Yeni Dijital Platformu Duyurdu : EXXEN

Acun Ilıcalı, Netflix’e rakip olacak potansiyelde olan yerli ve yeni dijital yayın platformu EXXEN’i duyurdu!

Yayın ve medya evreninde adını dünyalara duyuran ve çok başarılı olan yapımcı Acun Ilıcalı, bir süredir konuşulan yeni dijital yayın platformunun adını sosyal medya üzerinden herkesle paylaştı. Yeni dijital platformun adı EXXEN olacak dedi.

Acun Ilıcalı, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla “Yeni dijital platformumuz EXXEN’de yakında bekleriz..” ifadelerini kullandı. Bununla birlikte platformun logosunu da bizlere duyurmuş oldu. Platforma exxen.com linki üzerinden ulaşmak şu anda mümkün ancak bizi karşılayan ekranda “Çok yakında” yazısı ile karşı karşıya kalıyoruz.

 

İsim Babası Ali Taran

Candaş Tolga Işık’ın programına konuk olan Acun Ilıcalı, böyle bir dijital platform olacağını duyurmuştur. Adını bizlere o günden belli eden Ilıcalı “Dijital dediğin zaman bambaşka bir dünya. İsmi belli. Ali Taran buldu. Bayıldım.” ifadelerini kullandı ve isim babasının Ali Taran olduğunu belirtmişti. 

 

Süpriz programlarımız var

Acun Ilıcalı platform ile ilgili yaptığı açıklamada “Güzel bir platform olacak. İçerik olarak da ciddi zengin olacağını düşünüyorum. Benim hayalini kurduğum bir projem var, bir sürpriz programı. Onu yapacağım. Kendime bir ekip kuruyorum bu program için. Çok iddialı bir model programı yapacağız. Türkiye’nin en iyi modellerini seçeceğiz. Onun dışında belgesellerimiz var. Çok önemli birimlerden çok önemli destek alacağımızı düşünüyorum.” sözlerini söyleyerek herkesi meraklandıran bir proje olacağının sinyallerini veriyor. Türkiye EXXEN platformunu merakla ve heyecanla bekliyor.

 


Kaynak: https://www.acunn.com/magazin/acun-ilicali-dijital-platformu-exxen-i-sosyal-medya-hesabindan-duyurdu-1181310-haber

Avatar photo
Yazar hakkında

Sanatı desteklemeye her gün devam edeceğim. Sanatla yaşıyorum, bunun bir parçasıyım.
Önerilen içerikler
Gündem

Deprem Sonrası Sivas'ta Kiralık Daire Kalmadı

Gündem

TÜRKİYE DEPREM TEHLİKE HARİTASI

Gündem

"Hatay sınırında savaş var!" İddiası doğru mu?

Gündem

Kılıçdaroğlu konuşurken "aday olma"diye bağıran gence müdahale edildi

Abone olup yenilik ve promosyonlardan haberdar olabilirsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir