Spor

Sınırsız Çorba Karşılığında Transfer

Karabağlar Spor Kulübü, genç kaleci Kenan Gürsen Saat ile yapılan ilginç bir transfer anlaşmasıyla dikkatleri üzerine çekti. Amatör spor kulübü, Saat ile bir sezon boyunca sınırsız kelle paça çorba karşılığında anlaşma sağladı. Transferle ilgili konuşan Saat, “Bir sezon boyunca çalışmalarım karşılığında sınırsız kelle paça içeceğim. Transfer bence çok güzel oldu. Bu sene şampiyon olursak hedefim, beyti karşılığında yeni anlaşma imzalamak” dedi.

Saat, Karabağlar Spor Kulübü Başkanı Adem Kuzu’nun restoranına sık sık gittiğini ve burada kelle paça çorbası içtiğini belirtti. Bu nedenle teklifi kendisinin yaptığını söyledi. Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde okuyan Saat, hem mutlu olduğu işi yaptığını hem de çalışmalarının karşılığını çorba olarak aldığını ifade etti.

Başkan Kuzu ise Saat’in eski müşterilerinden biri olduğunu ve kendisinin kelle paça hastası olduğunu dile getirdi. Kulüp olarak tüm futbolculara idman sonrası restoranda ücretsiz yemek verdiğini ancak Saat’in sınırsız kelle paça hakkı olduğunu belirtti. Başkan yardımcısı Sinan Mermercioğlu ise, Saat’in bu transferi diğer oyuncuların da ilginç bulduğunu söyledi. Saat’in iyi bir kaleci olduğunu ve maçlarda keyifli dakikalar yaşatacağına inandıklarını ifade etti.

Karabağlar Spor Kulübü’nün bu ilginç transferi, futbol dünyasında büyük yankı uyandırdı. Saat’in sınırsız kelle paça çorbası hakkı, takımın başarısıyla birlikte tartışmaları da beraberinde getirdi.

Avatar photo
Yazar hakkında

Sanatı desteklemeye her gün devam edeceğim. Sanatla yaşıyorum, bunun bir parçasıyım.
Önerilen içerikler
Spor

2022-23 UEFA Şampiyonlar Ligi

Spor

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç TFF'den Çıktı!

Spor

Fabio Borini Ligdeki Asistlere Yine Damga Vurdu!

Spor

📺 FENERBAHÇE MAÇI CANLI İZLE | Gaziantep FK - Fenerbahçe maçı saat kaçta ve hangi kanalda canlı yayınlanacak?

Abone olup yenilik ve promosyonlardan haberdar olabilirsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir